Ikona telefonu +48 781 777 210

Manager ds. sprzedaży

Poznańska Gastronomia

  • Koronkarska 5, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ważna do: 06 sty 2022
  • umowa o pracę, kontrakt b2b
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i aktywne podtrzymywanie kontaktów z kluczowymi klientami
  • Negocjowanie warunków współpracy i umów handlowych
  • Udział w spotkaniach handlowych
  • Planowanie sprzedaży w oparciu o priorytety i mierzalne cele
  • Przygotowanie ofert i prezentacja produktów firmy
  • Badanie otoczenia konkurencyjnego i monitoring działań na rynku
  • Analiza i ocena rentowności bieżących jak i planowanych działań/projektów
  • Inicjowanie i podejmowanie decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży
  • Opracowywanie strategii i planów sprzedaży oraz nadzór nad ich realizacją
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy
  • Raportowanie do właściciela

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej
  • Znajomość rynku i technologii produktów
  • Umiejętność podejmowania decyzji i kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Praktyczna wiedza we wdrażaniu strategii i procesów handlowych
  • Kompetencje lidera, który w dynamicznym otoczeniu poprowadzi zespół do realizacji ambitnych wyzwań sprzedażowych
  • Umiejętność samodzielnego planowania
  • Zdolności negocjacyjne i nawiązywania długotrwałych relacji biznesowych
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku wielkopolskim / poznańskim
  • Umowę o pracę na pełny etat lub B2B
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia podstawowego oraz premiowego
  • Przyjazną atmosferę i zespół służący pomocą
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Przestrzeń do stworzenia podwalin dla działu sprzedaży i marketingu
  • Partnerskie traktowanie oraz perspektywa realnego wpływu na rozwój firmy
  • Dużą swobodę działania i możliwość wykazania się inicjatywą
  • Urozmaicony charakter zadań
  • Niezbędne narzędzia pracy

O nas

Jesteśmy lokalnym dostawcą produktów na potrzeby małej i dużej gastronomii. Dostarczamy mięso, nabiał, grzyby i ryby do sektora HoReCa i szerzej rozumianego rynku gastronomicznego w Poznaniu oraz na terenie Wielkopolski. Naszą misją jest budowanie z klientami i partnerami stałych relacji poprzez terminowość, zaufanie i jakość oferowanych przez nas produktów.

Do szerokiej gamy oferowanych artykułów spożywczych należą m.in. mięso wieprzowe, mięso wołowe, drób, dziczyzna, cielęcina, ryby i wędliny, a także grzyby oraz nabiał. Swoją ofertę stale poszerzamy i dostosowujemy do potrzeb klientów.

Nasz zespół posiada korzenie na rynku krajowym oraz wieloletnie doświadczenie. Korzystamy z tej wiedzy i umiejętności na lokalnym rynku poznańskim. Jesteśmy otwarci na dynamiczny rozwój, sukcesywne polepszanie jakości naszych usług i rozbudowę bazy zadowolonych klientów, którzy z nami współpracują.